Od 23.12.2023 máme nové sídlo společnosti: MTM Transport a.s., Vratimovská 624/11, 718 00, Ostrava-Kunčičky
Bezpečně a včas

Mezinárodní doprava

Známe místní pravidla i záludnosti počasí

Severní a východní Evropa i Pobaltí

Specializujeme se na přepravu zásilek do států severní Evropy. Hlavními destinacemi jsou Švédsko, Norsko, Finsko a Dánsko. Naše kamiony pravidelně míří i na východ Evropy do Estonska, Lotyšska, Litvy i do Polska. Dlouholeté zkušenosti nám umožňují zařídit rychlou a bezpečnou přepravu zásilek i do jiných destinací v rámci EU.

Do těchto zemí vyráží pravidelné kamionové linky. Vypravujeme celovozové zásilky, kamiony, kde kapacitu sdílí několik málo zásilek nebo klasickou dokládku. Pro menší zásilky je určena pravidelná sběrná služba s ekonomicky výhodnou cenou dopravy, která do destinací vyráží každý týden.

Vypravíme celý vůz, doložíme palety či zašleme balík

Přeprava Zásilek

Náš vozový park je vám k dispozici. Přepravní služby chystáme klientům podle jejich aktuálních potřeb a požadavků. Pokud zaplníte celou kapacitu návěsu, vůz okamžitě vyrazí tam, kam potřebujete. Cesta kamionu a vaší zásilky je po celou dobu monitorována GPS systémem.

Zásilka spěchá, ale nezabere celou kapacitu vozu? Využijte služeb dokládky. Dokládku organizuje náš vlastní sklad Praha a Ostrava. Rychle zkompletujeme kapacitu vozu a vaše zásilka může vyrazit na místo určení.

Ekonomický způsob řešení přepravy poskytuje sběrná služba. Každý týden vypravujeme pravidelné linky do zemí severní a východní Evropy. A ve stejné frekvenci jedou i pravidelné linky zpět do České republiky. Sběrná služba je ideálním řešením pro zásilky, které nevyžadují expresní dopravu, ale oceníte zajímavou cenu přepravy. 

Sledování pomocí GPS on-line v reálném čase

Sledování Zásilek

Všechny naše vozy jsou pod neustálým dohledem GPS zařízení. Je tak zajištěn dokonalý přehled o pohybu vašich zásilek po celou dobu jejich přepravy. Dbáme na bezpečnost řidičů i vašich zásilek. Vy sami budete vědět, kde se zásilka zrovna nachází. Stačí jen zavolat dispečerovi a říct přepravní číslo. Okamžitě vám sdělí, kde byla zásilka naposledy, kde se nachází a zda do cíle cesty dorazí v čas.

Přeprava zásilek probíhá vždy pod unikátně přiděleným přepravním číslem. Toto číslo najdete v přepravní dokumentaci, kterou vydáváme ke každé zásilce. Na každém kroku, který vaše zásilka absolvuje, o ní máte ideální přehled. Dbáme na transparentní informace a neustálou aktualizaci systému sledování zásilek.

Sklad v Praze i Ostravě s nejmodernější výbavou

Skladování a logistika

V Praze i Ostravě máme vlastní sklady, které slouží k nakládce zásilek i provozu sběrné služby. Sklady jsou vybaveny nejmodernější technikou. Dbáme na bezpečnost provozu ve skladu, bezvadné zacházení se zásilkami i na rychlé odbavení. Ve skladech pracují odborně vyškolení logističtí pracovníci s dlouholetou praxí, kteří využívají kvalitní manipulační techniku. Jsou připraveni poradit vám se správným zabalením zásilky. Zásilku zkontrolují a připraví na přepravu.

V rámci logistických služeb můžete využít elektronickou fakturaci a dokumentaci, které šetří váš čas i přírodu. Zásilku můžeme zabalit, zkompletovat nebo uložit na palety. Dbáme na komplexnost přepravních služeb a rychlé a bezstarostné zařízení transportu. Vaše zásilky pojistíme a zajistíme i její celní odbavení. 

VY MÁTE ZÁSILKU, MY
JI PŘEPRAVÍME NA
MÍSTO URČENÍ

Kontaktujte nás a získejte nabídku pro kompletní servis v oblasti dopravy a spedice na profesionální úrovni za přijatelné ceny.
Co o nás říkají

Spokojení zákazníci

Pokud chcete ujet přes 2000 km bez jakékoli vrásky na čele, je zapotřebí mít po ruce partnera, na kterého se můžete spolehnout. Toho se nám podařilo najít – profesionální zpětné vazby a termínované vykládky, co více si přát. Děkujeme

S firmou MTM Transport a.s. realizujeme všechny naše vývozy do skandinávských zemích již několik let a jsme s nimi absolutně spokojeni. Jedná se dlouhodobou spolupráci a víme, že i v případě vzniklých problémů se nám vždy snaží vyjít vstříc a najít nejefektivnější řešení. Hlavně oceňujeme komunikaci s jejich zaměstnanci, kdy vždy dostaneme rychlou odpověď.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Vyrábíme vysokopevnostní řetězy a komponenty k nim určené. Naši přepravci mají poslední osobní kontakt s našimi zákazníky. Zkušenost, spolehlivost a osobní prozákaznický přístup. Proto jezdíme Skandinávii s MTM.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

S firmou MTM Transport a.s. realizujeme všechny naše vývozy do skandinávských zemích již několik let a jsme s nimi absolutně spokojeni. Jedná se dlouhodobou spolupráci a víme, že i v případě vzniklých problémů se nám vždy snaží vyjít vstříc a najít nejefektivnější řešení. Hlavně oceňujeme komunikaci s jejich zaměstnanci, kdy vždy dostaneme rychlou odpověď.

Chcete se zeptat na přepravu?

Napište nám

Obratem vám zavoláme zpět s odpovědí nebo rovnou s připraveným řešením přepravy vašeho zboží.
Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů.
Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme, vaše zpráva byla odeslána.
Při odesílání formuláře došlo k chybě.
1

Napište nám, co a kam potřebujete přepravit

2

Připravíme individuální nabídku přepravy

3

Využijte elektronickou fakturaci a dokumentaci