Od 23.12.2023 máme nové sídlo společnosti: MTM Transport a.s., Vratimovská 624/11, 718 00, Ostrava-Kunčičky
Příběh společnosti

Mtm Transport a.s.

Naše kamiony brázdí evropské silnice už od roku 2004. Od samých počátků nám učarovaly severské země a na ty jsme se specializovali. Nejčastějším cílem cest v té době bylo Švédsko, Norsko, Finsko a Dánsko. Už tehdy jsme důkladně poznali specifika dopravních předpisů severských zemí i nástrahy severského počasí.

Časem se klienti začali ptát, zda nezavezeme jejich zásilky i do jiných destinací. Vzali jsme to jako výzvu a rozšířili naši působnost o země Pobaltí. Naše přepravní služby začaly směřovat do Lotyšska, Estonska i Litvy. Přidaly se pravidelné cesty do Ruska a na Ukrajinu.

Od roku 2014 jezdíme pravidelně i na Balkánský poloostrov. Naše vozy směřují do Rumunska, Bulharska a do Řecka.

Díky velkému vozovému parku, můžeme nabídnout naše služby i pro převoz zásilek v rámci České republiky. Připraveny jsou vozy pro celovozovou i dokládkovou přepravu, stejně jako sběrná služba.

Postupně jsme otevřeli dva distribuční sklady. První je v Ostravě, kde také sídlí naše společnost, a druhý je v Praze v Horních Počernicích. Sklad využíváme ke konsolidaci zásilek, pro překládku a sběrné služby. Vybavili jsme je moderní technikou, kterou obsluhují vyškolení pracovníci.

Našim cílem je rychlá a bezpečná přeprava bez zbytečných starostí s administrativou. Umíme poradit, jak nejlépe zásilky na cestu připravit, vyřešíme pojištění zásilek i celní odbavení. Využít můžete i služeb elektronické fakturace a dokumentace.

1

Napište nám, co a kam potřebujete přepravit

2

Připravíme individuální nabídku přepravy

3

Využijte elektronickou fakturaci a dokumentaci